Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ відвідала наукова спільнота з Польщі та Азербайджану
КУП НАНУ відвідала наукова спільнота з Польщі та Азербайджану

27 червня 2019 року на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького Київський університет права НАН України  відвідали іноземні партнери та друзі університету з Польщі та Азербайджану, а саме: професор Анджей Шміт, завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету (Польща); професор Якуб Стеліна, декан факультету права й адміністрування Гданського університету 2014-2018 рр. (Польща) та Азер Сафаров, професор кафедри ЮНЕСКО з прав людини та інформації юридичного факультету Бакинського державного університету (Азербайджан).

ugorec.jpg

Даний візит проходив в рамках Круглого столу приуроченого  23-ій річниці Конституції України під час якого відбулася і  презентація монографії науковців Київського університету права НАН України та багатьох провідних науковців інших країн:  «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів: вітчизняні та міжнародні реалії».


ugorec.jpg ugorec.jpg

Під час зустрічі ректора КУП НАНУ  Юрія Бошицького з представниками наукової спільноти  Польщі та Азербайджану обговорювалися нові можливості співпраці, як в навчальному, так і в академічному, науковому просторі. На зустрічі також були  присутні  проректор з наукової роботи КУП НАНУ Н. Кудерська,   завідувач відділу міжнародних зв’язків та  грантів О. Сарських.


ugorec.jpg ugorec.jpg

Наприкінці плідної розмови, присвяченої пошуку нових напрямів та форм  співробітництва,  ректор Ю. Бошицький вручив почесним гостям наукові видання університету та пам’ятні  подарунки на згадку про візит до КУП НАН України, а також організував цікаву та пізнавальну екскурсію по рідній Альма- матер.

 

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg