Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАН України ВІДВІДАЛИ НАУКОВЦІ З ЛІВАНУ
КУП НАН України ВІДВІДАЛИ НАУКОВЦІ З ЛІВАНУ

08 липня 2019 року Київський університет права НАН України на запрошення ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького відвідав керівник філії Ліванського університету, професор факультету економіки та бізнес-адміністрування, призидент клубу випускників ВНЗ України в Лівані, Радник Посла України в Лівані д-р Зукан Жарамані та голова Громади українців в Лівані Ірина Висота..

img.jpg

Під час зустрічі було обговорено нові ідеї щодо співпраці в академічному, навчальному, науковому просторі, можливості спільної видавничої діяльності. Обговорили також питання взаємодії в культурному напрямі. Так, в наступному навчальному році планується проведення спільної фотовиставки «Україна очима Ліванських студентів».

img.jpg

Зустріч проходила в невимушеній та доброзичливій атмосфері. В її роботі взяли участь президент клініки «Este-Line Elit» Салім Караме, декан юридичного факультету КУП НАНУ Тетяна Тарасевич та завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів Олена Сарських, завідувач аспірантури Раїса Перелигіна.

img.jpg

На завершення зустрічі для гостей була організована екскурсія до бібліотеки та музеїв університету. Учасники зустрічі виявили підвищений інтерес до співпраці між КУП НАНУ та Бейрутським державним університетом.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg