Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ відвідали слухачі магістерських програм ДВНЗ КНЕУ ім.Вадима Гетьмана
     В Київському університеті права НАН України, у межах просвітницької кампанії Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні», яка є частиною міжнародної кампанії «Всесвітній день боротьби з підробками», започаткованої Всесвітньою групою по боротьбі з підробками (GACG Network), пройшов черговий захід для молоді.
     Цього разу аудиторією стали слухачі магістерських програм ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», на прохання яких 13 грудня 2016 року було проведене виїзне заняття у приміщенні першого та єдиного в Україні стаціонарного Музею підробок УАПП, що розташований в Київському університеті права НАН України.

     Студенти з цікавістю розглядали зразки фальсифікованої продукції та ставили різноманітні запитання, на які фахівцями: експертом УАПП, заступником начальника юридичного відділу патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Евгеном Компанець та професором кафедри кримінального права та процесу, завідувачем лабораторії криміналістики Семаковим Г.С. були надані детальні та пізнавальні відповіді.
     Після відвідування Музею підробок УАПП професором Семаковим Г.С. була проведена екскурсія до кабінету криміналістики, криміналістичного полігону, кабінету трасології і дактилоскопії, в яких вивчаються методики проведення різноманітних експертиз по виявленню контрафактної продукції.
     В приміщенні криміналістичного полігону студентам були продемонстровані експонати та зразки неякісних та фальсифікованих бронежилетів «БІЗОН-2», які виробляються та поставляються «виробником» в АТО для воїнів Збройних сил України на Донбасі.

     В кабінеті криміналістики на стендах «Вогнепальна та холодна зброя» студентами були оглянуті зразки вогнепальної та холодної зброї (гумові кийки та палиці), які  застосовувалися бійцями злочинного угрупування «Беркут» при трагічних подіях на Українському Майдані 2014 року.
     Студенти оглянули також стенди, на яких експонуються підроблені зразки валют (грошових знаків) різних країн та кримінальні фальсифіковані документи. На всі запитання студентів професором Семаковим Г.С. були надані кваліфіковані відповіді.
Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg