Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні
     24 жовтня 2014 року на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького Київський університет права відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні, пан Ерно Кешкень.
     Зустріч розпочалася з того, що ректор університету привітав пана Ерно Кешкеня з нещодавнім призначенням на дану посаду та презентував нові видання Київського університету права НАН України, підготовлені фахівцями Київського університету права НАН України.

     Під час переговорів Ю. Бошицький звернув увагу на те, що основними напрямками розвитку нашого університету та його структурних підрозділів є діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору. Тож, враховуючи вищезазначене, предметом обговорення під час зустрічі були питання співпраці між Київським університетом права НАН України та вищими навчальними закладами Угорщини.
     Під час переговорів сторони обмінялись думками щодо важливості співробітництва у сфері вищої освіти та розвитку юридичної науки в умовах трансформації правових систем держав світу, а також обговорили стан українсько-угорських відносин у зазначеній сфері.

    Зі своєї сторони, ректор КУП НАНУ запропонував, крім надання освітніх послуг, напрями наукового і культурного співробітництва, а саме виставку творчих доробків угорських митців на базі університету та його філій, участь угорських науковців у науково-практичних заходів, організатором яких є КУП НАНУ, спільне видання наукових праць тощо.
     Пан Посол висловив свої приємні враження стосовно  матеріально-технічної база КУП НАНУ.  Особливе захоплення викликала різноманітність літератури, представленої у бібліотеці університету.
     Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці.    


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg