Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ взяв участь в освітньому форумі "Building global presence".
КУП НАНУ взяв участь в освітньому форумі "Building global presence".

15 травня 2019 року делегація  Київського університету права НАН України на чолі з Іриною Похиленко взяла участь у форумі з підвищення видимості університету в інформаційному просторі, який відбувся у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка.

Відкрив захід, спільно організований з Міністерством освіти і науки України та компанією Elsevier, директор бібліотеки Олег Сербін, розповівши про тривалу та плідну співпрацю з Elsevier. Генеральний директор директорату науки Дмитро Чеберкус зазначив про початок національної передплати до Scopus, яка дозволить отримати доступ до цієї бази даних представникам всіх наукових та навчальних установ України. Customer Consultant, Elsevier Galina Yakshonak розповіла про видимість університетів у Scopus і способи її покращення. Доповідь Dr Judit Pétervári, Data Acquisition Manager, QS Quacquarelli Symonds була присвячена тому як працюють рейтинги QS і чому необхідно брати участь у них. Egor Yablokov, Regional director, Times Higher Education розповів про рейтиинги вищої освіти як інструмент аналізу конкурентоспроможності університетів та їх інтеграції в світову академічну спільноту.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Форум щодо покращення представленості ЗВО у світовому інфопросторі через базу Scopus та міжнародні рейтинги викликав неабияку зацікавленість з боку представників закладів вищої освіти по всій території України.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg