Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП продовжує налагоджувати профорієнтаційну роботу на Закарпатті
КУП продовжує налагоджувати профорієнтаційну роботу на Закарпатті
В рамках розбудови партнерських відносин та профорієнтаційної роботи днями відбулися важливі зустрічі в Мукачево. Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький разом з керівником ужгородської філії університету Мирослави Бухало відвідали та провели переговори з нашими давніми партнерами – Мукачівським ліцеєм Мукачівської міської ради, його директором Сергієм Дубінським. Передали рекламну продукцію та комплекти юридичних енциклопедій. Обговорили питання вступної компанії цього року.
Мали також зустріч і переговори з питань з співпраці з Олегом Гаваші українським політиком, послом України у Словацькій Республіці (2010-2016 рр.), головою Закарпатської обласної державної адміністрації (2005-2010 рр.).
Відбулася зустріч з керівником Мукачівського фахового коледжу Юрієм Садварі. В рамках цієї зустрічі було обговорено можливі напрями співпраці. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці Київського університету права НАН Україн з даним коледжем де готують молодших спеціалістів по праву та підготовкою і підписанням у вересні цього року відповідної угоди про співпрацю.
Ректор КУП НАНУ розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проєкти та наші музеї. Домовились також і про різні аспекти спільної профорієнтаційної роботи.
Для бібліотеки Мукачівського фахового коледжу, окрім рекламної продукції про КУП НАНУ, нашої фахової літератури, передали комплекти юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування учнів про юридичну науку та освіту!
Сприяв налагодженню нових освітніх звязків на Закарпатті  голова апеляційного суду Закарпатської області (2006-2012 рр.), заслужений юрист України, адвокат та давній партнер нашого університету Сергій Демченко.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »