Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА
    17 листопада 2018 року у Київському університеті права Національної академії наук України   відбулись святкові заходи, присвячені Дню Студента. На заході були присутні поважні гості  з Грузії: Заза Маруашвілі - виконавчий директор асоціації приватних вузів, радник ректора Грузинського університету, доктор, професор, Деві Хведеліані  -  ректор академії бізнесу та консалтингу, доктор юридичних наук, професор, Ніно Чаландарішвілі  –  керівник грантових проектів асоціації приватних вузів .
mds1.jpg
mds2.jpg

    Ректор КУП НАНУ університету профессор Юрій Бошицький та гості вузу привітали присутніх з Міжнародним Днем Студента,   побажали студентам та викладачам Київського університету права великих здобутків у навчанні та роботі та набутті високого  професіоналізму .
    Ректор також вручив грамоти та подяки кращим студентами КУП НАНУ а також подарував книги для поповнення домашньої бібліотеки .
mds3.jpg
mds4.jpg
 mds5.jpg  mds6.jpg

    Концерт силами студентів університету не залишив жодного байдужого в залі. Викладачі, які були присутні на концерті, співробітники університету та гості заходу, вдячні студентам КУП НАНУ за активну участь у культурному житті нашого універсиитету.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg