Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Міністр юстиції України М.В. Оніщук – почесний професор Київського університету права НАН України
      Вчена рада Київського університету права НАН України ініціювала впровадження почесного звання «Почесний професор Київського університету права Національної академії наук України», яке є найвищою почесною відзнакою університету. Відповідно до Положення «Про присвоєння почесного звання «Почесний професор Київського університету права НАН України» такого звання можуть бути удостоєні громадяни України і зарубіжних країн за: сприяння у вирішенні важливих питань розвитку Київського університету права НАН України; забезпечення взаємодії зі структурними підрозділами НАН України, органами державної влади та місцевого самоврядування, навчальними закладами і науковими установами України та іноземних держав; високий професійний і моральний авторитет в освітянських колах і у суспільстві.
       Так, 26 січня 2010 року Вчена рада на своєму засіданні одноголосно ухвалила рішення про присвоєння звання Почесного професора Київського університету права НАН України Міністрові юстиції України Миколі Васильовичу Оніщуку.

       18 лютого 2009 року у ході Всеукраїнської науково-практичної конференції «ІІІ наукові читання, присвячені пам‘яті В.М.Корецького» ректор Ю. Бошицький вручив відзнаку Почесного професора Київського університету права НАН України М. Оніщуку, який став першим почесним професором Київського університету права НАН України.
      Оніщук М. висловив слова вдячності ректорові, усьому колективу університету за високу оцінку його діяльності, як науковця і як державного діяча і виразив сподівання на продовження співпраці з університетом в рамках Угоди про співробітництво між Міністерством юстиції України та Київським університетом права НАН України.

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg