Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Молодь КУП НАНУ долучилась до урочистого зібрання з нагоди 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України
Молодь КУП НАНУ долучилась до урочистого зібрання з нагоди 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України

На виконання Плану заходів з підготовки та відзначення 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 90-р, 26 березня 2019 року молодь Київського університету права НАН України за сприянням ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького мала змогу долучитись до урочистого зібрання з нагоди 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

У рамках заходу з вітальним словом до прсутніх звернулась Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Зокрема, вона зазначила: «загрози, які стояли перед Карпатською Україною, дуже схожі на загрози, що стоять перед Україною нинішньою. Упевнена, що, знаючи свою історію, ми точно не повторимо помилок минулого».

Також привітали присутніх Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир Вятрович; Президент Товариства закарпатців у м.Києві Василь Лазоришинець, заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Микулін.

З тематики Карпатської України гості мали змогу заслухати виступи таких науковців, як д.і.н. Степана Віднянського, Олександра Пагірі, Станіслава Аржевітіна. У своїх доповідях науковці зазначили, що недовгий період існування Карпатської України 1939-1944 став однією з найяскравіших сторінок багатовікової боротьби українців за встановлення нашої державності.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

До того ж, студентство КУП НАНУ прослухало народні пісні «Пливе кача по Тисині» «Балада про Красне поле» та було зачароване голосом співаків, а також помилувалось концертом Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України.

Приємним доповненням заходу був фуршет, на якому молодь КУП НАНУ мала змогу поближче познайомитись та поспілкуватись з відомими закарпатцями та спікерами урочистого зібрання з нагоди 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України.

 Прес-центр КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg