Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Молодіжний Форум «Здорова молодь — здорове майбутнє»
      1-4 жовтня 2009 року за підтримки Фонду Народонаселення ООН в м. Одеса пройшов Молодіжний Форум «Здорова молодь — здорове майбутнє».
Метою проведення заходу стали презентація та обговорення результатів роботи студентських та неурядових організацій, що працюють в сфері популяризації безпечної поведінки серед молоді.
       Цього року на форумі зібралось близько 50 учасників — представники ФНООН, активні студенти ВНЗ, члени мережі молодіжних організацій «КРОНА», члени Молодіжної консультативної ради при ФНООН, та інші.
       Київський університет права НАН України на Форумі представляли: студент І курсу Мітюшкін Владислав та студентка V курсу Золотар Ольга.
       Основними темами, які обговорювались були: профілактика ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом, вживання наркотичних і психоактивних речовин, профілактика небажаної вагітності серед молоді. Також протягом форуму застосовувались такі методи навчання як: «ріний-рівному», «співпраця молоді та дорослих», та «театралізовані вистави».
       В ході форуму обговорювались приклади успішного досвіду неурядових та студентських організацій з адвокації безпечної поведінки, а також визначення проблемних питань та шляхів подальшого розвитку в сфері здоров'я молоді.
       В останній день форуму учасники розробили рекомендації для подальшої роботи зі студентською молоддю в рамках мережі студентських організацій, а також обговорили план заходів по роботі з молоддю на 2010 рік.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg