Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Наукова бібліотека КУП НАН України поповнилась новим науковим виданням
Наукова бібліотека КУП НАН України поповнилась новим науковим виданням
   oblojkaw.jpg Під час зустрічі ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького  з Першим секретарем Політичного департаменту Міністерства закордонних справ України  Д.О. Третьяковим були обговорені питання співпраці  КУП НАНУ та МЗС, визначені сфери практичного співробітництва в рамках  підписаного меморандуму про співпрацю з метою розширення можливостей для студентів університету.  
   Дмитро Третьяков у ході візиту до університету подарував Науковій бібліотеці  унікальне видання Фонду Конрада Аденауера «The South Caucasus 2018: Facts, Trends, Future Scenarios».
1tret1.jpg
1tret2.jpg
1tret3.jpg

    Ця книга є кульмінацією довгострокового проекту, що передбачав проведення спільних зустрічей та наукових  семінарів, в рамках яких зосереджувалась увага на політичних, економічних і безпекових аспектах Південного Кавказу.
    Видання представляє результат великих зусиль у сфері міжнародної професійної співпраці. Зокрема, в результаті керівництва та сприяння регіональної програми Південного Кавказу для Фонду Конрада Аденауера (KAS), в книзі оцінюються певні події, тенденції та сценарії, що охоплюють політичні, економічні та безпекові галузі трьох країн регіону – Грузії, Вірменії та Азербайджану. Автори намагались не лише проаналізувати основні події та тенденції, але й надати конкретні сценарії і рекомендації: в книзі міститься певний набір рекомендацій у різних сферах політики для формування думок та прийняття серйозних політичних рішень у відповідних країнах.
    Бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар це надзвичайно цікаве та корисне для університету видання, особливо цінне для студентів, які вивчають міжнародне право. Сподіваємось, що ця книга сприятиме розвитку політичної обізнаності студентської молоді та кращого розумінні ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі.
Прес-центр
КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg