Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Наукова бібліотека КУП НАНУ – нові можливості в умовах карантину
Наукова бібліотека КУП НАНУ – нові можливості в умовах карантину
1
   Наукова бібліотека Київського університету права НАН України, яка є сучасним інформаційним та навчальним центром університету, незважаючи на складність роботи в умовах карантину, знаходить можливості не тільки надати цифрові підручники та навчальні посібники, розміщені на веб-сайті університету для інформаційного забезпечення вивчення  студентами навчальних дисциплін, але й поповнити свої книжкові фонди традиційними паперовими виданнями.
   Підручники у цифровому форматі надалі користуються все більшим попитом у студентів КУП НАНУ, будучи сучасним та оперативним засобом доступу до глибоких знань з галузей права. Для індивідуального опрацювання  навчальних дисциплін, самостійної учбової діяльності, що впроваджується у освітню діяльність вітчизняних університетів останнім часом, можливості доступу до різних джерел інформації  є дуже важливою, і наші студенти  використовують ці можливості у повній мірі.
   Інформаційні ресурси університетської бібліотеки становлять понад 150 тисяч книг, рукописів, авторефератів, наукових збірників, майже 50 бібліографічних записів в Електронному каталозі, понад 3 тисячі навчальних текстів у цифровому форматі, зібраних в Електронну бібліотеку студента-правника. Особливу увагу бібліотека приділяє формуванню розділів фонду з питань юридичної науки, міжнародного права, інших дисциплін, що вивчають студенти в КУП НАНУ, регулярно поповнюючи їх виданнями з питань правознавства, фундаментальними працями науковців України, а також книгами, подарованими партнерами університету з Італії, Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Австрії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Болгарії, Молдови, Грузії, Румунії, Сербії тощо.
   Змістовні книжкові колекції університетської бібліотеки, зокрема, Колекція іноземної юридичної літератури і Бібліотека-депозитарій Всесвітньої організації інтелектуальної власності, яка є першим в Україні серйозним зібранням видань Всесвітньої організації інтелектуальної власності, приваблюють не лише студентів та  викладачів КУП НАНУ, але й представників інших закладів вищої освіти та фахівців у галузі юриспруденції. Окрім документів ВОІВ на паперових носіях,  відкритий он-лайн доступ до публікацій Всесвітньої організації інтелектуальної власності на сторінках веб-сайту Київського університету права НАН України.
   Сучасна молодь, на наш погляд, а особливо представники такої публічної сфери, як юриспруденція, мають бути обізнаними у своїй майбутній професії, і викладачі університету у повній  мірі  діляться зі студентами своїми унікальними знаннями та практичним  досвідом. Та не менш важливим є  гуманітарний розвиток особистості, її  високий інтелектуальний, духовний рівень. І саме з метою розширення світогляду студентів, їх особистісного зростання університет запровадив низку  гуманітарних проектів, серед яких проект «Інтелектуальна власність: перлини літератури для студентської молоді» є безпосередньо дотичною до завдань бібліотеки. В рамках цього проекту проводиться поповнення бібліотечних фондів сучасною художньою літературою та українською й зарубіжною класикою, мемуарною літературою, книгами відомих інтелектуалів сучасності й минулого.
   Книги, які бібліотека отримала нещодавно завдяки плідному співробітництву з українськими видавництвами, сприятимуть поглибленню знань  наших студентів про недалеке минуле, адже серед них – мемуари-автобіографія одного з найвідоміших дисидентів СРСР, українського математика Леоніда Плюща «У карнавалі історії», пронизлива книга хорватської письменниці Славенки Дракулич «Вони б і мухи не скривдили», що розповідає про розгляд справ на засіданнях Міжнародного кримінального трибуналу в Гаазі щодо воєнних злочинів у колишній Югославії  та за моторошними випадками насильства й смертями сотень тисяч людей намагається розгледіти причини конфлікту на Балканах. А збірка блискучих текстів Вацлава Гавела, одного з найяскравіших інтелектуалів двадцятого століття, дисидента, політичного діяча, першого президента Чеської Республіки відкриє студентам те, що справжня висока політика – не технології і маніпуляції, а постійна боротьба за ідеали й цінності, незламна віра і людину та силу європейської  культури.
   В умовах карантину Наукова бібліотека КУП НАНУ пропонує студентам та аспірантам скористатися доступом до бібліотечних он-лайн ресурсів та отримати інші бібліотечні послуги в режимі онлайн. Однак бібліотека з нетерпінням чекає на закінчення вимушеної паузи в безпосередньому спілкуванні з нашими читачами, коли  її багаті й цікаві книжкові фонди  знову у повній мірі слугуватимуть студентам, аспірантам та викладачам КУП НАНУ, сприятимуть їх інтелектуальному та духовному  розвитку  та  готуватимуть  студентів до професійної юридичної діяльності.
ЩИРО ЗАПРОШУЄМО АБІТУРІЄНТІВ, СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ У НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ СВІТ КНИГИ КУП НАНУ!
Бібліотека Київського університету права
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg