Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Наукова бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими виданнями з нагоди професійного свята – Дня юриста
      Київський університет права підтримує партнерські та дружні стосунки з багатьма організаціями та установами, відомими правознавцями України, державними та громадськими діячами. Завдяки цьому Наукова бібліотека КУП НАНУ поповнюється новими виданнями, якими користуються студенти, аспіранти та викладачі університету в своїй освітній та науковій діяльності.                
     До професійного свята Науковій бібліотеці КУП НАНУ, а також  кращим студентам університету були подаровані змістовні наукові видання юридичних фірм «САЛКОМ» та «Евентус-Ком». Наукове видання «Государство: демократическое, правовове, социальное» передав для студентів КУПу  доктор юридичних наук, член-кореспондент НАНУ, академік АПрНУ В.Ф. Сіренко.
               
     Київський університет права НАН України, Наукова бібліотека та студенти університету висловлюють щиру вдячність за подаровану літературу президенту юридичної фірми «САЛКОМ» Євгену Борисовичу Кубку, керівникові компанії «Евентус-Ком» Михайлу Миколайовичу Ониськіву, академіку Василю Федоровичу Сіренку, приватному підприємцю Олександру Дмитровичу Летушці та всім партнерам університету, що беруть активну участь у розбудові Київського університету права та формуванню системи грунтовних теоретичних знань та практичних навичок у майбутніх правників.
bibl1s.jpg
bibl2s.jpg bibl3s.jpg
 
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg