Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Наукова бібліотека поповнилась новими книгами
Наукова бібліотека поповнилась новими книгами

Наукова бібліотека Київського університету права НАН України щиро дякує  за книги, отримані  в дар від  підприємця  А.С. Замятіна.

Серед книг – монографії, збірники наукових праць в галузі права,  книги з правового забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом, організації діяльності місцевого самоврядування, процесів державотворення в Україні, а також прекрасні альбоми з мистецтва та яскраві книги з історії України.

ugorec.jpg

Допомогу у розбудові наукової бібліотеки, фонд якої налічує понад 150 тисяч видань, університет в значній мірі отримує від державних і громадських діячів, видатних правознавців, організацій та фірм, фізичних осіб-підприємців та окремих благодійників. Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі  університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини  живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини  літератури для студентської молоді».

Бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар цікаві та корисні для університету видання. Сподіваємось, що ці  книги сприятимуть розвитку культури студентської молоді та кращої обізнаності у складних питаннях держави та права.

ugorec.jpg
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg