Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Наукова бібліотека поповнилась новими книгами
Наукова бібліотека поповнилась новими книгами
Наукова бібліотека Київського університету права НАН України, розвиваючись, систематично поповнюється новими книгами, які передають в дар партнери університету, викладачі, відомі науковці. Аспіранти КУП НАНУ також беруть активну участь у розбудові університетської бібліотеки. Нещодавно аспірант Київського університету права Руслан Будка передав бібліотеці понад п’ятдесят видань з українського та зарубіжного права.
Серед книг – видання з українського та міжнародного права – монографії, збірники наукових праць, підручники з різних галузей права, книги з правового забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом, правового статусу суб’єктів правових відносин, процесів державотворення в Україні тощо.
Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини літератури для студентської молоді».
Бібліотека КУП НАНУ щиро дякує аспіранту Р. Будці за подаровану літературу. Сподіваємось, що ці книги сприятимуть кращому засвоєнню студентами навчального матеріалу з юриспруденції, і загалом, розумінню ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »