Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Наукова бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими книгами
Наукова бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими книгами
    В дні, коли святкується 100-річчя Національної академії наук України, Наукова бібліотека отримала в дар від науковців Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України понад п’ятдесят видань з українського та зарубіжного права.
    Власні книжкові зібрання передали директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академік НАН України  Юрій Сергійович Шемшученко, доктор юридичних наук Володимир Наумович Денисов, академік Української академії політичних наук Володимир Павлович Горбатенко.
kniga1.jpg
kniga2.jpg
    Серед книг – видання з українського та міжнародного  права – монографії, збірники наукових праць з тематики наукових  досліджень Інституту держави і права: книги з правового забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом, організації діяльності міських рад, правового статусу суб’єктів правових відносин, конституціоналізації процесів державотворення в Україні  тощо.
    Допомогу у розбудові наукової бібліотеки, фонд якої налічує понад 150 тисяч видань, університет в значній мірі отримує від державних і громадських діячів, видатних правознавців, організацій та фірм, серед яких Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України займає чільне місце.
kniga3.jpg
kniga4.jpg
    Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі  університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини  живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини  літератури для студентської молоді».
     Книги, подаровані знаними вченими-юристами Інституту держави і права, сприятимуть поглибленому вивченню студентами КУП НАНУ складних питань теорії та практики права.
     Бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар ці надзвичайно цікаві та корисні для університету видання. Сподіваємось, що ці  книги сприятимуть розвитку обізнаності студентської молоді та кращому розумінню ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі.

Матеріал підготувала завідувач
Наукової бібліотеки Ярошевська Т.Ю.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg