Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Нові шляхи співпраці з Болонським університетом
Нові шляхи співпраці з Болонським університетом

Робочий  візит ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького  до юридичного  факультету Болонського  університету (Італія) в рамках Міжнародного семінару «Права людини: європейські та латиноамериканські перспективи»  був надзвичайно результативним.

Протягом декількох днів в найстарішому університеті Європи  відбувалися лекції та плідні дискусії, представники наукової спільноти з різних країн мали можливість познайомитися  і налагодити нові контакти.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Важливим досягненням КУП НАНУ стало  підписання меморандуму про співпрацю з Болонським університетом.  В рамках угоди сторони домовилися щодо організації міжнародних конференцій, конгресів та  інших заходів, проведення спільних наукових досліджень, створення спільних освітніх та наукових програм та сприяння академічній мобільності науковців,  викладачів та студентів.

Активна робота по реалізації  меморандуму почнеться в наступному академічному році. Зокрема, сторони домовились про спільне  проведення  Зимової школи в січні-лютому 2020 року на базі КУП НАНУ.

Враховуючи цьогорічний досвід проведення Зимової школи з прав людини, ми вважаємо, що цей захід буде мати велике значення для науковців та юристів-практиків України та світу.

Пресс-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg