Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Нове видання науковців КУП НАН України
    Нещодавно побачило світ нове наукове видання у сфері інтелектуальної власності  науковців Київського університету права НАН України - монографія "ОХОРОНА ПРАВ НА ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ" .
Монографія підготовлена спільно професором, ректором Київського університету права НАН України  Ю.Л. Бошицьким та доцентом кафедри галузевих правових наук, кандидатом юридичних наук Рассомахіною О.А., за загальною редакцією професора, ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького.
    Дане видання є результатом 2-річної спільної роботи в рамках планової загальноуніверситетської теми наукових досліджень,  а також співпраці в рамках Всесвітньої організації інтелектуальної власності, і є унікальним, першим в Україні виданням, в якому зроблено огляд проблем правового регулювання охорони прав на торговельні марки в Інтернет.
    Монографія присвячена комплексному дослідженню проблем правової охорони позначень торговельних марок у мережі Інтернет. У ній розглянуто аспекти правового регулювання відносин щодо використання у цифровому середовищі позначень торговельних марок на міжнародному, регіональному та національному рівнях. Дана характеристика засобів мережі Інтернет, в яких використовуються торговельні марки. Розкрито види та сутність форм використання торговельних марок в Інтернет. Суттєву увагу приділено різноманітним формам та видам порушень прав на торговельні марки у Мережі, а також системі та способам захисту прав на даний об’єкт у таких випадках. З’ясовано проблеми, пов’язані із використанням позначень торговельних марок в мережі Інтернет, питання про конфлікти між правами на торговельні марки та доменні імена.
    Книга розрахована на науковців, спеціалістів у сфері охорони інтелектуальної власності, юристів-практиків, студентів, аспірантів, викладачів, а також усіх, хто цікавиться правом інтелектуальної власності та охороною комерційних позначень у мережі Інтернет.
     Для усіх, хто бажає ознайомитися із монографією та придбати примірник,  видання знаходиться у бібліотеці Київського університету права НАН України. 
monogrbr.jpg

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg