Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Нове видання науковців КУП НАНУ та Дебреценського університету «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)»
Нове видання науковців КУП НАНУ та Дебреценського університету «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)»
Шановні колеги!


ukrugor.jpg     Днями побачив світ збірник наукових праць за матеріалами VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)».
    У збірнику вміщені тези виступів, пропозиції, зауваження, що присвячені найбільш складним проблемам теорії та практики систематизації цивільного законодавства України й Угорщини та їх застосування. Виділені спільні проблеми методологічного, лексичного та системного походження.
    Збірник розрахований на науковців, викладачів юридичних вишів, магістрів, студентів, аспірантів, працівників правоохоронних і судових органів та всіх, хто цікавиться проблемами приватного права.Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини): збірник  наукових праць за матеріалами VIII Міжнародної науково-практичної конференції (28-29 квітня 2017 р.) / за заг. ред. проф. Ю. Бошицького та проф. В. Сікори. – К.: Талком, 2017. – 374 с.
 
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg