Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ КУП НАНУ З ФАКУЛЬТЕТОМ ПРАВА ТА УПРАВЛІННЯ ГДАНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ КУП НАНУ З ФАКУЛЬТЕТОМ ПРАВА ТА УПРАВЛІННЯ ГДАНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
    Нещодавно на запрошення польської сторони відбувся робочий візит ректора Юрія Бошицького на факультет права та управління Гданського університету.
    Декан факультету права та управління Гданського університету, професор Якуб Стеліна та завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів юридичного та адміністративного факультету професор Анджей Шміт представили ректору факультет, потужну наукову бібліотеку, кафедри, іменні аудиторії видатних правників, ознайомили з організацією роботи факультету тощо.
kabinet1.jpg
kabinet2.jpg
 kabinet3.jpg

    Спільні дослідження на факультеті проводяться в рамках міжнародних договорів із закордонними партнерами. Факультет, кафедри отримують статус центру передового досвіду, який є європейським сертифікатом якості. Численні закордонні стажування наукового складу допомагають у все більш сучасному і відкритому навчанні молоді.
Візитівка факультету права та управління
gdansk1.jpg gdansk3.jpg gdansk7.jpg
gdansk6.jpg gdansk5.jpg gdansk4.jpg

    Факультет права та управління Гданського університету має також  потужний музей. Даний музей створено ще у 1980 році. Тоді головою кафедри криміналістики юридичного факультету Гданського університету був доктор наук Єжи Вноровскі. Він і почав збирати різні артефакти, за деякі з яких платив зі своєї кишені. Крім того, було налагоджено співпрацю з поліцією, судами і прокуратурою, і завдяки цьому колекція музею змогла розширюватися. Всі експонати є справжніми.
    Музейна експозиція складається з дев'яти тематичних відділів. Серед експонатів є предмети, вилучені у в'язницях і при арештах. Також є досить велика колекція вогнепальної зброї, в тому числі саморобних, наприклад копія пістолета зробленого з хліба.  Також можна побачити фальшиві банкноти, колекцію світових поліцейських мундирів і велику колекцію кримінальних фото.

Музей – кабінет криміналістики

musey1.jpg
musey2.jpg musey3.jpg

    Під час переговорів сторони домовилися про  презентацію колективної монографії «Актуальні проблеми сучасного конституціоналізму» (на прикладі України та республіки Польща) у березні в Гданську на Вченій раді факультету права та управління Гданського університету та у квітні ЦЬОГО РОКУ в КУП НАН України.
    Професор Якуб Стеліна запропонував продовжити спільне дослідження актуальних проблем європейського права та видання другої колективної монографії науковців Київського університету права НАН України та науковцями Гданського університету вже  Гданським університетом у жовтні 2018 року. Також польські колеги сприятимуть пошуку нових партнерів для КУП НАНУ в провідних вузах Європи, що буде взаємовигідним для обох вишів. Ректор запросив польських колег до  публікації їх статей у Часописі Київського університету права, до обміну книгами та науковими виданнями, а також домовився про можливість викладачам КУП НАНУ публікуватися в юридичному віснику  Гданського університету «Polish Law Review».

Візитівка міста Гданськ

    Гданськ – найбільше портове місто Польщі, яке прославилося своєю свободолюбивістю. Про цю особливість досі нагадують вивіски на старовинних будівлях. Особливий дух свободи та надзвичайна архітектура , численн паятки історії та архітектури.их яток із виробами з бурштину та в тісних сувенірних крамницях. В Гданську живе  та працює чимало українців.

    Споруджена у 1612-1614 роках Золота Брама веде до найцікавішої вулиці Головного Міста – Довгої. Верхівка воріт увінчана кам'яними фігурами, які символізують традиційні цінності мешканців Гданська: мир, свободу, багатство, славу, злагоду, справедливість, набожність і розум.
    Ще одна, Зелена Брама, виводить на Довгу набережну на березі річки Мотлава. Звідси видно один із найвідоміших символів міста, який часто зображають на листівках і сувенірах, - так званий Журав, збудований у 14 столітті портовий підйомний кран.

vizgd1.jpg vizgd2.jpg vizgd3.jpg
vizgd4.jpg vizgd5.jpg vizgd6.jpg

    Набережна Мотлави - це також місце для стоянки кораблів, які відправляються до сусідніх популярних курортних приморських міст Сопот та Гдиня.
Відомий факт, що Гданськ – бурштинова столиця Польщі. Підтвердження цьому можна побачити чи не на кожному кроці. Бурштин продають в безлічі елітних крамничок.

                                                                                                       Прес – центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg