Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ КУП НАНУ ЗІ СЛОВАЦЬКМИ КОЛЕГАМИ
НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ КУП НАНУ ЗІ СЛОВАЦЬКМИ КОЛЕГАМИ
    Нещодавно, в рамках удосконалення міжнародних зв’язків на базі структурного підрозділу Київського університету права НАН України – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи у м. Ужгороді, відбулася зустріч ректора КУП НАНУ  Юрій Бошицького з партнером університету, мером міста Кошице – Старе Място, Каролем Тіллем.
centr1.jpg centr2.jpg


     Відомо, що основними напрямками розвитку університету та його структурних підрозділів є діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору, посилення інформаційної політики зі Словаччиною через міжнародні гранти, консалтинг, конференції, майстер-класи та академічний туризм. Враховуючи вищезазначене, предметом дискусії під час зустрічі стало поглиблення українсько-словацьких зв’язків у науковій та освітній сфері, розвитку академічного туризму, проведення спільних конференцій та інших заходів на базі Міжнародного центру КУП НАНУ в м. Ужгороді.
     Участь в переговорах взяв і представник словацької компанії «METEC LEASING», яка спеціалізується на норвежських грантах в сфері освіти пан  Юрай Тілл. Були обговорені питання залучення відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ (керівник Олена Сарських) до співпраці у спільній участі в грантовій тематиці зі словацькими колегами.
     Особливу увагу та зацікавленість під час обговорення напрямків співпраці було присвячено щодо спільної роботи над проблематикою в сфері управлінського консультування з широкого кола питань у сфері юридичного, правового співробітництва, а також, спільної роботи над грантами.

Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg