Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Нові шляхи співпраці з грузинськими партнерами
Нові шляхи співпраці з грузинськими партнерами

15 травня 2019 року Київський університет права НАН України відвідав Давід Кізірія - асоційований професор, радник ректора Університету Грузії (Тбілісі),  голова Інституту інноваційних систем і стратегічних досліджень Університету Грузії.

image.jpg

Пан Кізірія обговорював з проректором з наукової роботи КУП НАНУ Н. Кудерською перспективи співпраці. Під час зустрічі обговорювалися виклики, що ставить перед управлінцями, юристами та людством в цілому розвиток новітніх технологій, та можливості їх подолання.

image.jpg

Як шляхи співпраці, сторони розглядали можливості проведення спільних конференцій, семінарів та інших науково-практичних заходів,  впровадження спільних довгострокових та інтенсивних навчальних програм.

image.jpg

Також на зустрічі були присутні Голова ради молодих вчених КУП НАНУ Т. Кортукова та завідувач відділу міжнародних звязків та грантів О. Сарських. Після завершення зустрічі та екскурсії по університету, пану Кізірія було вручено видання КУП НАНУ та Батумського державного університету ім. Шота Руставелі - колективну монографію «Актуальні проблеми міжнародного права на прикладі України та Грузії» та подарунок на згадку про  університет.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg