Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Новий партнер КУП НАН України – Гімназія-інтернат міста Хуст
Новий партнер КУП НАН України – Гімназія-інтернат міста Хуст


  У вівторок, 22 жовтня, ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький зустрівся з директором   Гімназії-інтернату міста Хуст Олександром Бачкай.

ugorec.jpg ugorec.jpg

  Під час зустрічі О. Бачкай розповів детальніше про навчальний заклад. У школі нараховується 18 класів, у яких навчається 463 учнів. Гімназія-інтернат працює як освітній заклад ІІ-ІІІ ступенів з 7-ми річним терміном навчання. Головна мета школи – пошук, відбір, навчання, виховання і розвиток найбільш творчо обдарованих і здібних дітей, підготовка їх до вступу у вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації.

  Широко практикується захист творчих науково-пошукових робіт, заняття в комп’ютерних кабінетах, розвиваючі заняття з психологом, позакласна робота в Малій академії наук, студіях. Активно працює учнівський парламент та регулярно випускається шкільна газета «Гімназія Інтер Таймс – Г.І.Т.».

  Під час зустрічі була підписана угода про співробітництво між установами та обговорені основні напрями подальшої співпраці, зокрема, щодо участі у програмах дво- та багатостороннього міждержавного обміну студентами, аспірантами, педагогічними та науковими працівниками, проведення спільних наукових досліджень, організації міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів, здійснення спільної видавничої діяльності, надання послуг, пов`язаних із здобуттям вищої та післядипломної освіти, участі у міжнародних освітніх та наукових програмах, створення спільних центрів, комплексів, технопарків.

  На завершення, ректор КУП НАНУ передав для бібліотеки директора гімназії-інтернату фундаментальні енциклопедичні видання «Юридична енциклопедія» в VI – ти томах.

                                                                                                                         Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg