Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Новий партнер КУП НАН України - Ужгородська районна рада
Новий партнер КУП НАН України - Ужгородська районна рада

18 лютого 2019 року ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький зустрівся з головою Ужгородської районної ради Русланом Чорнаком.

Також у діловій зустрічі взяли участь керуючий справами виконкому Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, депутат районної ради Віктор Шелельо та професор УжНУ Володимир Химинець.

20190214_122110 20190214_122110 20190214_122110

Під час зустрічі Р. Чорнак розповів про напрацювання Ужгородського району в питаннях залучення європейських грантів на наукові дослідження і розвиток культурних надбань району.

Ректор КУП НАНУ зі свого боку запропонував можливість дистанційного навчання для працівників органів влади, місцевого самоврядування ужгородського району, також різні тренінги, курси вдосконалення знань і практики роботи чиновників на базі столичних підрозділів Київського університету права.

Були обговорені і питання щодо співпраці зі школами ужгородського району, залучення їх до навчання в КУП НАНУ та його підрозділі в місті Рівному – Рівненському  Інституті КУП НАНУ.

Особлива увага була приділена також і   проведенню  наукового круглого столу на базі Ужгородської районної ради за участі фахівців КУП НАНУ з питань збереження культурної спадщини Закарпатського регіону, зокрема, бренду Ужгородського району - Невицького та Середнянського замків.

Відтак, з метою вдосконалення механізмів роботи та співробітництва у формі реалізації спільних проектів, що передбачають координацію діяльності суб’єктів співробітництва для здійснення спільних заходів, голова районної ради Руслан Чорнак та ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький, своїми підписами скріпили договір про співпрацю.

20190214_122110 20190214_122110 20190214_122110

На завершення, Ю.Л. Бошицький передав для бібліотеки керівника ужгородської районної ради унікальні видання КУП НАНУ. Зокрема, «Велику юридичну енциклопедію», "Малу енциклопедію конституційного права", "Малу енциклопедію канонічного права" та інші.

Приємною несподіванкою для ректора став і той факт, що головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату Ужгородської районної ради Ігнатко Наталія являється випускницею КУП НАНУ.

 

 За матеріалами Ужрайради

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg