Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Новий партнер КУП НАН України – Великоберезнянська районна державна адміністрація та Великоберезнянська районна рада
Новий партнер КУП НАН України – Великоберезнянська районна державна адміністрація та Великоберезнянська районна рада

 

  Нещодавно ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький зустрівся з головою Великоберезнянської районної державної адміністрації Василем Кіриком та головою Великоберезнянської районної ради Ярославом Шукалем.

ugorec.jpg ugorec.jpg

  Під час зустрічі були обговорені питання про співробітництво в освітненської та профорієнтаційної роботи між установами та обговорені основні напрями співпраці, проведення та організації конференцій, круглих столів та інших науково-практичних заходів а також про запровадження в загальноосвітніх школах кабінетів Історії українського права від КУП НАНУ.

  З метою поширення правових знань серед учнівської та студентської молоді, популяризації юридичної освіти і науки, ректор КУП НАНУ відвідав Ставненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, директором якої є Мирослава Іваниця. Особливістю напрямку роботи даного навчального закладу є турбота про обдаровану і талановиту молодь, що передбачає розвиток індивідуальних здібностей дитини, її самовизначення, соціальну адаптацію та культурне становлення.

  Ректор КУП НАНУ запропонував допомогу в поповненні книжкових фондів бібліотек шкіл, ліцеїв, коледжів та профільних кабінетів правознавства виданнями юридичного спрямування, які розташовані в смт. Великий Березний задля сприяння більш глибокому вивченню питань історії держави і права учнями та студентами, що є надзвичайно актуальним для сучасної України.

 На завершення, ректор КУП НАНУ передав для бібліотеки навчальних закладів смт. Великий Березний фундаментальні енциклопедичні видання «Юридична енциклопедія» в VI – ти томах.

Визитівка смт. Великий Березний

 Великий Березний — селище міського типу в Україні, адміністративний центр Великоберезнянського району Закарпатської області.

  Розташований на правому березі Ужа, при підніжжі гір. Через Великий Березний проходять автомобільна траса та залізниця Ужгород—Львів. Великий Березний розташований на етнічній території Лемківщини.

  У смт. Великий Березний діють: Великоберезнянська гімназія Великоберезнянської районної ради Закарпатської області,  Великоберезнянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради, Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg

Пам'ятки:

- парк екзотичних і реліктових рослин, закладений наприкінці XIX століття.

- пам'ятник Т. Г. Шевченку і воїнам Радянської армії, які загинули в боях у жовтні 1944 року .

- Церква Св. Трійці.

Прес-центр КУП НАНУ


 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg