Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Новий партнер КУП НАНУ- філія аспірантури та дистанційного навчання в Прешові, Словаччина

     11 травня 2014 року ректор Київського університету права  НАН України, професор Юрій Бошицький перебуваючи з робочим візитом у Словаччині, на запрошення директора Даніеля Рохліца, відвідав філію аспірантури та дистанційного навчання в Прешові.
     Метою зустрічі було обговорення  довготривалих відносин  та взаємовигідної співпраці між КУП НАНУ та філією аспірантури та дистанційного навчання в Прешові.

     В рамках даного меморандуму передбачається проведення спільних  наукових досліджень,  організація міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів, здійснення спільної видавничою діяльності, створення спільних центрів, комплексів, технопарків. Словацькі колеги пообіцяли забезпечити студентів Київського університету права НАН України мовними курсами англійської та словацької мови, а також організацію ознайомчих екскурсій  до відомих компаній та семінари з провідними діячами бізнесу, промисловості та фінансової сфери.

     Ректор Юрій Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg