Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Новий партнер КУП НАНУ- Закарпатський регіональний центр соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України
    Нещодавно під час робочого візиту до Міжнародного Центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Східної Європи  КУП НАНУ відбулася  робоча зустріч ректора  з керівником Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України, мером міста Ужгород (1995-2000 рр.), членом Ужгородського міськвиконкому Стапаном Васильовичем Сембером.
    Під час зустрічі обговорювались напрямки реалізації спільних науково-дослідних програм, проведення та сприяння встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін. Ректор зазначив, що пріоритети його адміністрації направлені на розширення партнерських відносин з Закарпатським краєм та близьким зарубіжжям, що КУП НАНУ тримає орієнтир на високий рівень професійних знань у галузі права і міжнародного права, у вихованні та навчанні молоді.
asu1s.jpg
asu2s.jpg

    Закарпатський регіональний центр соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України - державна наукова установа, підрозділ НАН України, був створений у 1996 році. Це єдина академічна установа України, яка займається проблемами сталого розвитку у регіоні.
     Найважливішими напрямками наукової діяльності нашої установи є: дослідження проблем соціально-економічного розвитку Закарпаття, Карпатського регіону (єврорегіону), проблем регіонального ринку праці, соціальних і політичних проблем громадянської думки з актуальних питань внутрішньої та зовнішньої політики України; транскордонного співробітництва з країнами-сусідами, які стали членами Євросоюзу, впливу Євросоюзу на регіональний розвиток, а також можливих наслідків, пов’язаних з його розширенням до кордонів України; виконання комплексних наукових робіт міжгалузевої тематики, розробка наукових рекомендацій по покращенню екологічної ситуації в регіоні.
    Колектив Центру знаходиться у пошуку та розвитку соціального партнерства, впровадження в науковий процес прогресивних ідей, якісно нових підходів до вивчення соціально-економічних проблем Закарпаття.
    Зустріч пройшла конструктивно з перспективою співпраці і підписання відповідної угоди.

                                                                                                                 Прес – центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg