Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Обласна державна адміністрація та обласна Рада Вінничини високо оцінила регіональну, освітню та наукову діяльність КУП НАНУ
Обласна державна адміністрація та обласна Рада Вінничини високо оцінила регіональну, освітню та наукову діяльність КУП НАНУ
     Київський університет права НАНУ уже на протязі багатьох років проводить діяльність направлену на розвиток юридичної освіти в регіонах, намагається максимально наблизитись до місця проживання та роботи своїх студентів, створюючи і розширюючи мережу відокремлених підрозділів університету. Успішною є діяльність структурного підрозділі КУП НАНУ в м. Вінниці, де вже сім років поспіль здійснюється підготовка висококваліфікованих юристів. Регіональна політика Київського вишу полягає в тому, щоб надати можливість жителям обласного центру отримати диплом університету, не залишаючи межі області.
gramota20a.jpg  gramota20.jpg

    Освітня діяльність КУП НАНУ на Вінниччині має свою історію. Ще в 2011 році між університетом і Вінницьким фінансово-економічним університетом, а потім з іншими навчальними закладами були підписані договори про співпрацю. Згідно цих договорів, випускники коледжів продовжують навчання в КУП НАНУ, де здобувають вищу юридичну освіту.
За час діяльності структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Вінниці було підготовлено велику кількість юристів, які на даний час успішно працюють в судових та правоохоронних органах, займаються юридичною практикою.
    Нещодавно діяльність КУП НАНУ на Вінниччині була високо оцінена  керівництвом області. За вагомий внесок у розвиток юридичної освіти в регіоні ректор Київського університет праву НАНУ заслужений юрист України, професор Бошицький Ю.Л. та керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Вінниці Ковальчук Ю.І. були нагороджені вищою нагородою області - почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради та з нагоди 100-річчя заснування Національної академії наук України.
                                                                                                                                                   Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg