Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Офіційний візит до КУП НАНУ делегації Товариства «Україна – Болгарія»

 

Новий партнер КУП НАНУ - Товариство «Україна – Болгарія»

 

       30 липня 2010 року в КУП НАН України з офіційним візитом відвідала делегація Товариства «Україна - Болгарія» на чолі з президентом товариства, академіком УАР і АБ України, Лауреатом премії «Незалежність», членом Національної спілки журналістів України, головою Асоціації «Міжнародне співробітництво», генерал-полковником Юрієм Сєдих.
       У складі делегації високоповажні та відомі в Україні люди: Олександр Бакуменко – член Національної спілки письменників України, віце-президент Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури, головний редактор видавництва «Альтерпрес»; Маргарита Знаменська віце-президент Товариства «Україна –Болгарія», кандидат історичних наук, президент Міжнародного художнього фонду; Юрій Піськовський - провідний архітектор України, професор міжнародної Академії архітектури, екс архітектор м. Києва.

       Під час зустрічі ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький обговорив з президентом Товариства «Україна-Болгарія» Юрієм Сєдих перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем виховання молоді, міжнародних відносин, організації науково-дослідних проектів, координація спільних проектів за грантами та конкурсами, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, майстер-класів ін.. Ректор познайомив поважних гостей з перспективами розвитку університету, бібліотечним та спортивним комплексами, новими сучасними багатофункціональними аудиторіями, а також обговорив широке коло питаннь взаємовигідної співпраці з товариством.

       Також в залі Вченої ради КУП НАНУ в присутності професорсько-викладацького складу та ректорату вузу відбулося підписання партнерської угоди між Київським університетом права НАН України та Товариством «Україна Болгарія» в сфері освіти, науки та культурних звязків.

       У вступній промові Юрій Бошицький зазначив, що для КУП НАН України є надзвичайно важливим напрямком роботи міжнародне співробітництво у різних сферах, які збагачують молодь, обмін досвідом і залучення до спілкування зі студентством відомих в Україні і світі людей, яки мають величезний життєвий досвід, фахові та енциклопедичні знання і бажання передати це молодому поколінню.

ІНФОРМЦЕНТР КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg