Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти та викладачі КУП НАНУ відвідали Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва
Студенти та викладачі КУП НАНУ відвідали Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва
1
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
  31 січня 2020 року студенти та викладачі КУП НАН України, в рамках університетського проекту «КРОКИ ДО ПРЕКРАСНОГО», відвідали Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва.
  Відвідувачі мали змогу поринути у неймовірний світ шедеврів оперної класики, адже «Сільська честь» - опера генія світової музики П'єтро Масканьї, створена ще в 1890 році за новелою Дж. Верги – залишається одним із найвідоміших творів автора, що продовжує підкорювати серця глядачів неперевершеною красою та вишуканістю.
  Музика «Сільської честі» насичена гнучкою, пристрасною кантиленою, близькою до народних пісень. Її емоційні контрасти підсилюють гостроту сюжету: шалені пристрасті змінюються станом душевної відчуженості, драматичному зіткнення людських характерів протистоїть спокій весняної природи.
  Надзвичайна робота диригента-постановника – заслуженого артиста України Віктора Плоскіна з перших нот змогла зачарувати глядачів, а талановиті українські артисти серед котрих були: народний артист України Олександр Гурець, заслужений артист України Олександр Мельничук, лауреат міжнародних конкурсів Аліна Дрозд, лауреат Міжнародного конкурсу Любов Канюка – створили чарівну атмосферу сіцілійського села кінця XIX століття, сповнененій бурхливими пристрастями головних героїв.
  Майбутні юристи та їх викладачі отримали величезне духовне та естетичне задоволення, як від репертуару, а також від блискучої артистичності та таланту диригента та усіх виконавців.
  Сподіваємося, що можливість доторкнутися до прекрасного, сприятиме у майбутніх юристів правильні риси характеру та формуватиме їх інтелігентність.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
                                                                Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg