Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Гість КУП НАНУ - доктор Стеффен Хінделенг
      В рамках розвитку міжнародних зв’язків та проведення майстер-класів для студентів КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю. Л. Бошицького, в Київський університет права НАН України прибув представник юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта (Німеччина) доктор Стеффен Хінделенг.

       Ректор професор Ю. Бошицький ознайомив гостя з КУП НАНУ, структурними підрозділами та кафедрами. Ректор презентував останні наукові видання і обговорив з гостем можливі шляхи співпраці. На зустрічі були присутні проректор по науці О. Чернецька, Керівник відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ О. Бурлакова, завідувач кафедри іноземних мов В.І. Крепель. Також обговорювались питання впровадження сумісних освітніх проектів, здійснення наукових досліджень у сфері міжнародного права та досліджень проблематики у напрямку міжнародних інвестиційних угод на базі Київського університету права НАН України, проведення семінарів і круглих столів із залученням провідних фахівців з Німеччини, проведення майстер – класів для студентів нашого університету.
       Доктор Хіндерленг перебуватиме в університеті в період з 17-21 лютого. У цей період від матиме нагоду прочитати майстер-класи, взяти участь у III Всеукраїнських наукових читаннях, присвячених пам'яті В.М. Корецького, та ближче познайомитись зі столицею України завдяки програмі «Пізнай свій край».
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg