Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Гість КУП НАНУ - новий Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні
Гість КУП НАНУ - новий Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні

В Київському університеті права НАН України в рамках університетського проекту «Діалоги відомих особистостей світу зі студентами» відбувся майстер-клас Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто на тему «Роль міжнародного права в сучасній Європі».

Пан Посол розпочав розмову зі студентами з визначення, що  таке дипломатія та міжнародні відносини,  зауважив, що  дипломатія є ровесницею людської цивілізації  в  цілому, та згадав про  виклики, що  стоять перед сучасною дипломатією в умовах відкритого  інформаційного  простору.

Пан І. Ійдярто зробив екскурс в історію дипломатії та міжнародного права, не  оминувши увагою Вестфальський мир 1648р.,  який був важливим етапом  розвитку міжнародного права,  Віденський конгрес 1815р., та історичні передумови  створення Організації Об’єднаних Націй.

Почесний гість наголосив на значенні правових норм для суспільства і важливості професії юриста, та  розповів про розвиток юридичної  професії  у його рідній країні.

ugorec.jpg ugorec.jpg
Зустріч викликала велику зацікавленість  у  молоді КУП НАНУ. Розмовляючи зі студентами,  пан посол говорив дуже важливі речі не лише про  дипломатію і міжнародне  право, а і про світогляд, необхідність бережного  ставлення  до  природи,  проблеми та виклики,  що  стоять перед сучасною цивілізацією.
Після завершення майстер-класу пан І. Ійдярто урочисто відкрив виставку, присвячену Ігнацу Ф. Земмельвейсу — відомому угорському лікарю, професору, що здійснив неоціненний вклад у  розвиток асептики. Дана виставка стала інтелектуальним подарунком від науковців Угорщини та відбулася за підтримки Посольства Угорщини в Україні та триватиме два тижні.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Під час зустрічі з ректором КУП НАНУ Ю. Бошицьким обговорювалися можливості подальшої співпраці між Посольством Угорщини в Україні та Київським університетом права НАН України. На переговорах також були  присутні декан юридичного факультету Т. Тарасевич, завідувач відділу міжнародних зв’язків та  грантів О. Сарських та  вчений секретар КУП НАН України С. Гринько


ugorec.jpg ugorec.jpg
В  кінці зустрічі професор Ю. Бошицький вручив пану Послу цінний подарунок  — картину з бурштину, на якій зображено фасад університету.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg