Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Гість КУП НАНУ - пан Др. Штефан Хюльсхьорстер (Німеччина)
      9 липня ц.р., під час свого другого візиту до Київського університету права НАН України в рамках партнерського співробітництва доктор юридичних наук, професор Штефан Хюльсхьорстер, керівник проектів та представництва Німецького фонду міжнародного правового співпробітництва в Києві передав від імені цього фонду в подарунок університету значну кількість найновіших видань збірок законів з багатьох галузей німецького права та текстів тлумачення цих законів, а також декілька примірників тлумачних та двомовних юридичників словників. Транспортування юридичної літератури з Німеччини до Києва стало можливим завдяки зусиллям керівника консульсько-правового відділу Посольства Німеччини в Україні пані К. Хульманн.

       На церемонії передачі університетській бібліотеці німецької юридичної літератури були також присутні співробітник представництва Німецького фонду міжнародного правового співробітництва в Києві Г. Рижков, проректор з навчальної роботи денної форми навчання доц. М.В. Глух, проректор з адміністративної та господарчої роботи В.О. Бойко, зав. кафедрою іноземних мов доц. В.І. Крепель, керівник відділу міжнародних зв,язків та грантів О.О. Бурлакова та зав. бібліотекою Т.Ю. Ярошевська. Проректор М.В. Глух поінформувала німецького партнера про інтерес у студентів до німецької системи правосуддя і збільшення у зв'язку із цим кількості годин з німецької мови як другої іноземної, яка на відділенні міжнародного права в наступному навчальному році буде викладатись вже з першого курсу, та подякувала проф. Хюльсхьорстеру за такий вагомий для університету подарунок, який є свідченням хорошої співпраці і сприятиме підвищенню кваліфікації майбутніх українських юристів. Із захватом ознайомившись із новими аудиторіями-атріумами, оснащеними сучасною технікою, німецький гість висловив готовність провести для студентів університету майстер-класи з конституційного права Німеччини.

       Візит представника Німецького фонду міжнародного правового співпробітництва професора Штефана Хюльсхьорстера до університету і домовленості про подальше співробітництво є підтвердженням послідовної реалізації стратегії міжнародної діяльності університету, яка успішно здійснюється під керівництвом ректора університету, Заслуженого юриста України, професора Бошицького Юрія Ладиславовича.

       Довідка: Німецький фонд міжнародної правової співпраці засновано в Німеччині в 1992 році за ініціативи колишнього федерального міністра юстиції доктора Клауса Кінкеля. За дорученням федерального уряду Фонд підтримує країни-партнери у реформуванні їхніх систем права та юриспруденції і фінансується в першу чергу з бюджету федерального міністерства юстиції.

       В рамках законодавчого консультування Фонд здійснює експертне консультування, експертизи та супроводження розробки законопроектів. Імплементацію реформувальних законів Фонд реалізує шляхом навчання та підвищення кваліфікації суддів, прокурорів, адвокатів, нотаріусів, науковців та молодих юристів. Під час семінарів, симпозіумів, практичних робіт та на курсах для викладачів у Німеччині увага зосереджується на німецькому та європейському праві, а також на обміні досвідом. Іншим головним завданням Фонду є підтримка країн-партнерів у наближенні національного права до норм права ЄС.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg