Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Гість КУП НАНУ президент Міжнародного Фонду досліджень освітньої політики професор Фініков Т.В.
     31 липня 2012 року, у КУП НАНУ відбулася зустріч Президента Міжнародного Фонду досліджень освітньої політики професора Фінікова Т.В. з керівництвом університету, участь якій взяли: ректор, професор Ю. Бошицький; проректор з наукової роботи, доцент О. Чернецька; проректор з навчально-методичної роботи, доцент М. Глух та проректор з адміністративно-господарської роботи В. Бойко.
     У ході зустрічі професор Т.Фініков зазначив, що Міжнародний фонд досліджень освітньої політики (Фонд) було засновано як міжнародну благодійну організацію навесні 2001 р. Основою метою діяльності Фонду є сприяння розвитку науки і освіти, реалізація науково-освітніх програм, надання допомоги, інформації, та консультацій  вчителям, викладачам, вченим, студентам, учням, працівникам освітніх установ. Нині Фонд активно співпрацює з багатьма національними та міжнародними освітніми інституціями, створює базу даних про дослідників освітньої політики в Україні. Представники Фонду беруть участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах та інших громадських та наукових заходах із проблем розробки та реалізації стратегії трансформації національної освітньої системи.
    Т.Фініков презентував для наукової бібліотеки КУП НАНУ наукові праці співзасновника Міжнародного фонду досліджень освітньої політики д.ю.н., професора О.Бєлоглавека (Чеська Республіка): Alexander J. Belohlavek «Arbitration, ordre public and criminal law» (Александр И. Белоглавек «Арбитраж, ordre public и уголовное право»); Александр И. Белоглавек «Европейское международное частное право – договорные связи и обязательства». Також було представлено для ознайомлення науковців університету, які цікавляться євроінтеграційними процесами, моніторингове дослідження «Входження національної системи вищої освіти в європейський простір вищої освіти та наукового дослідження».

     Ректор, професор Ю.Бошицький подякував за цінний подарунок, який користуватиметься популярністю серед студентів відділення міжнародного права та запропонував розглянути можливість укладення договору про співпрацю між КУП НАНУ та Фондом для реалізації високої місії, яка закладена в основі діяльності організацій. Також ректор наголосив на тому, що КУП НАНУ єдиний навчально-науковий комплекс у системі НАН України і, тому нам буде надзвичайно корисною співпраця з Фондом, одним із напрямів співпраці могли б стати спільні конференції, круглі столи з питань входження національної системи вищої юридичної освіти та науки в європейський простір.
     Для поважного гостя було організовано екскурсію університетом.
    На завершення зустрічі ректор, професор Ю. Бошицький вручив президентові Фонду, професору Т.Фінікову пам’ятні подарунки на згадку про перебування в КУП НАНУ.
М.В. Глух, к.ю.н., доцент,
проректор з навчально-методичної роботи КУП НАНУ

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »