Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Гість КУП НАНУ суддя Верховного суду України А.О.Лесько
Гість КУП НАНУ суддя Верховного суду України А.О.Лесько

  04.11.19. Студенти Київського університету права Національної академії наук України мали унікальну можливість послухати відкриту лекцію  на тему: «День із суддею: як Феміда виглядає з середини».

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Для участі було запрошено суддю першого кваліфікаційного класу ЛЕСЬКО Аллу Олексіївну, яка 25 років своєї трудової діяльності присвятила служінню Закону на посаді судді, де забезпечувала прийняття неупереджених, незалежних та справедливих судових рішень, які проголошувалися іменем України.

  За плечами Алли Олексіївни гідний поваги життєвий та професійний шлях, що позначений достойними справами на благо держави й українського народу. Вона своєю працею примножувала кращі традиції українського судочинства, з високим професіоналізмом виконувала обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму та захисту прав людини.

  Студенти, розуміючи, що шлях судді непростий, запитували, як нашій гості стільки років вдавалося служити Феміді, відстоюючи цю справедливість.

  Щоб відповідати вимогам своєї професії, суддя має бути наділений низкою високоморальних та професійних якостей, таким як чесність, сумлінність, відповідальність, дисциплінованість, стійкість до стресів, працездатність у критичних ситуаціях, розвинутий інтелект, ерудиція, гнучкість мислення, вміння виділяти головне від другорядного, розвинута уява, інтуїція, вимогливість до форми поведінки та висловлювань сторін процесу, і в той же час виявлення терпимості, тактовності тощо. Поведінка та зовнішній вигляд судді повинні викликати повагу у всіх присутніх і переконання в правоті судді, його здатності та вмінні вирішувати складні справи.

ugorec.jpg ugorec.jpg

  На завершення, Алла Олексіївна побажала студентам, у випадку вибору професії судді, бути вимогливими, як до себе фахово, так і психологічно.


Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg