Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Гість ректорату - представник Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Швейцарія).
Гість ректорату - представник Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Швейцарія).

  4 листопада 2019 року в Київському університеті права  НАН У відбулось засідання ректорату. Серед чисельних  питань порядку денного, ключовим було питання, присвячене перспективам співпраці КУП НАНУ із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ).

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Представник  ВОІВ - заступник керівника Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою ВОІВ Олександр Шевченко. Він повідомив, що понад одинадцять років між КУП НАНУ та ВОІВ триває плідна співпраця, результатами якої є обмін досвідом, проведення різного роду заходів та конференцій, формування на базі КУП НАНУ депозитарію ВОІВ. Олександр Шевченко підкреслив, що на сьогодні КУП НАНУ є єдиним закладом вищої освіти  в Україні з такого роду депозитарієм ВОІВ.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Олександр Шевченко розповів про  сучасні тенденції розвитку ВОІВ та завдання, які стоять перед цим підрозділом ООН в сфері освіти та науки, а також  анонсував майбутні перспективи співпраці із КУП НАНУ та висловив готовність, до роботи з університетом у сфері розвитку інтелектуальної власності шляхом проведення навчальних візитів, семінарів, стажування, сприянню подальшому обміну досвідом. Члени ректорату підтримали озвучені пропозиції та окреслені напрямки подальшої співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg