Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Партнерські зв’язки співробітництва КУП НАНУ та Житомирського державного університету імені Івана Франка
Партнерські зв’язки співробітництва КУП НАНУ та Житомирського державного університету імені Івана Франка

17.02.2009 р. під час ділової конструктивної зустрічі в місті Житомирі ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького та професора Петра Сауха, ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка було обговорено проект майбутньої угоди щодо співпраці, партнерських, міжвузівських, міжнародних відносин у сфері науки, освіти.
На зустрічі керівників університетів обговорювалися також питання участі студентів у проекті «Пізнай свій край».
Керівники університетів намітили цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках проекту «Інтелектуальна власність країни: перлини живопису для студентської молоді», який започатковано у 2007 році КУП НАНУ та Міжнародним центром правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім.В.М. Корецького НАН України.
Ця зустріч дала глибокі сподівання керівникам університетів, що договір про співпрацю між даними навчальними закладами сприятиме зростанню духовності молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.

 

Інформаційна служба

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg