Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Перспективи співпраці КУП НАНУ та Корецького НВК "Школа І-ІІ ступенів - Ліцей" Корецької районної ради Рівненської області
Перспективи співпраці КУП НАНУ та Корецького НВК "Школа І-ІІ ступенів - Ліцей" Корецької районної ради Рівненської області

   Київський університет права НАН України ставить мету формування високоосвіченої професійної еліти права на базі глибоких найсучасніших наукових знань, усвідомлення збалансованості суспільних ідей і особистісних устремлінь.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  24 жовтня 2019 року відбулась зустріч з метою проведення профорієнтаційної роботи в рамках угоди про співробітництво між Університетом, делегатом від якого була декан юридичного факультету Тарасевич Тетяна Юріївна  та Корецьким навчально-виховним комплексом "Школа І-ІІ ступенів - Ліцей" Корецької районної ради Рівненської області на чолі з директором Даниш Людмилою Йосипівною.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

 Під час зустрічі з талановитою молоддю, учнями 9. 10 та 11 класів Ліцею була проведена конструктивна профорієнтаційна співбесіда, спрямована на розвиток спільних освітніх і наукових проектів та інші форми продуктивної комунікації, а саме: декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. ознайомила з структурою Університету та організацією освітнього процесу, напрями діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив Університету, окремо зупинившись на проведенні наукової діяльності, міжнародних зв’язках вишу, можливості участі в міжнародних конкурсах та конференціях. 

  В межах співпраці учні школи - ліцею матимуть змогу відвідати КУП НАНУ (м. Київ), його структурні підрозділи (м. Львів, Рівне, Вінниця), п'ять університетських музеїв, а також Верховну Раду України, Конституційний Суд України, Міністерство юстиції України тощо. 

  Враховуючи, що КУП НАНУ має потужну бібліотечну базу, планує передати навчальному закладу-партнерові книги з юриспруденції, історії, соціології, політології, економіки,  а також інтелектуальної власності з депозитарію бібліотеки Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Швейцарія).

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Результатом зустрічі з випускниками Ліцею стали домовленості про проведення майстер-класів, забезпечення реалізації спільних освітніх і наукових програм в галузі права, сприяння розвитку нових форм роботи з учнівською молоддю тощо.

ugorec.jpg

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg