Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Підписана угода про співпрацю між Київським університетом права та Юридичним факультетом Московський державний університет імені М.В.Ломоносова

На запрошення декана юридичного факультету Московського державного університету ім. М. Ломоносова професора А.К. Голіченкова, ректор Київського університету права НАН України професор Ю. Бошицький і почесний ректор Київського університету права НАН України академік Ю. Шемшученко відвідали V міжнародну науково-практичну конференцію з питань екологічного, земельного права та законодавства.
В конференції брали участь майже двісті провідних спеціалістів в напрямках земельного, екологічного права та законодавства з багатьох країн світу. Професор Ю. Бошицький і академік Ю. Шемшученко були запрошені, як почесні учасники з України. Зокрема, академік Ю. Шемшученко виступив з доповіддю з питань проблематики екологічного права в Європі. Загалом, доповідачами були висвітлені такі теми, як методологія екологічного права, еколого-правова ідеологія і доктрина, проблема кодифікації і розвитку екологічного законодавства в світі, проблеми правової охорони копалин, водних об’єктів, атмосферного повітря, морських біоресурсів а також перспективи розвитку земельного законодавства в цілому світі.
Під час конференції, в присутності майже двохсот освітян та науковців ректор Київського університету права НАН України професор Ю. Бошицький і декан юридичного факультету МДУ професор А. Голіченков підписали угоду про співпрацю. Основними аспектами, в рамках майбутньої співпраці, сторони відзначили обмін досвідом, інформацією та літературою в напрямках освіти і науки, реалізацію сумісних науково-дослідних програм, організацію та впровадження стажування для викладачів, а також організацію практики для студентів на території ВУЗа - партнера.
Угода набула своєї чинності з 18 травня 2009 р. та має необмежений термін дії.

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg