Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Підписана угода з Громадською організацією "Об'єднання громадян товариство закарпатців у м.Київі"
Підписана угода з Громадською організацією "Об'єднання громадян товариство закарпатців у м.Київі"

   Нещодавно відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Ю. Л. Бошицького з президентом Громадської організації «Об’єднання громадян товариство закарпатців у м. Києві», академіком АМН України В.В. Лазоришинцем.

ugorec.jpg

  Під час зустрічі був підписаний Меморандум про співробітництво між установами та обговорені основні напрями подальшої співпраці, зокрема щодо здійснення спільних наукових досліджень, проведення та організації конференцій, круглих столів та інших науково-практичних заходів, видання спільних публікацій, а також підвищення рівня науково-методичної, навчально-виховної, педагогічної, профорієнтаційної діяльності

ugorec.jpg

  На засіданні товариства Ю.Л. Бошицького за активну діяльність у сприянні розвитку товариства було обрано членом правління, до якого входять відомі особистості: політики, державні діячі, науковці, медики, діячі культури, які є вихідцями Закарпаття.


Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg