Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Підписання трьохсторонньої угоди про співпрацю між КУП НАН України, Батумським та Гданським університетами
Підписання трьохсторонньої угоди про співпрацю між КУП НАН України, Батумським та Гданським університетами
    Нещодавно,  за ініціативи адміністрації Київського університету права НАН України, на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі, відбулася зустріч та переговори ректорів КУП НАН України Юрія Бошицького та Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія), Мераба Халваші з партнерами КУП НАНУ- представниками Гданського університету на чолі з деканом факультету права та управління Гданського університету (Польща), професором Якубом Стеліна щодо підписання трьохсторонньої угоди про співпрацю між даними університетами.
    На зустрічі також були присутні - завідувач кафедри конституційного права і політичних інститутів факультету права і управління Гданського університету, Анджей Шміт та декан юридичного факультету Батумського державного університету імені Шота Руставелі, Адам Махарадзе.
grus1.jpg
grus2.jpg
    Мета першої трьохсторонньої угоди передбачає удосконалення співпраці, обмін досвідом, впровадження спільних навчально-виховних та дослідницьких проектів. Плануються використання можливостей програми обміну для студентів, викладачів та професорів, а також,  проведення спільних міжнародних наукових конференцій, семінарів, майстер-класів, академічний туризм. Особлива увага була  приділення питанням  проведення літньої  школи в м. Батумі та зимової  школи у відокремленому структурному підрозділі КУП НАНУ – Рівненському інституті (м. Рівне).
    Особливо зараз, коли в Україні відбувається поступове реформування української освіти, що є пріоритетом розвитку держави, зокрема, питання її сучасності, модернізації та оптимізації є конче важливим. Такі угоди, які ініціював КУП НАН України,  надають широкі можливості для взаємного обміну досвідом у сфері освіти та науки Польщі, Грузії та України, спільна участь у міжнародних проектах, оскільки наші університети мають великий досвід та історію.
grus3.jpg
grus4.jpg
    Також, було презентовано партнерам нові видання університету, зокрема, колективні монографії «Актуальні проблеми сучасного конституціоналізму (на прикладі України та Республіки Польща)» КУП НАНУ та Гданського державного університету, «Актуальні проблеми міжнародного права (на прикладі України та Грузії)» КУП НАН України та Батумського державного університету імені Шота Руставелі, «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини) КУП НАНУ спільно з Дебреценським університетом (Угорщина).
     Ректор запропонував  іноземним колегам   відвідати Київський університет права НАН України в  наприкінці 2018 року для проведення як циклу майстер класів, так і проведення інших взаємовигідних заходів.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg