Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Підписання угоди між Київським університетом права НАН України та юридичним факультетом Львівського національного університету імені І. Франка
       6 липня 2010 року під час візиту ректора Київський університет права Національної академії наук України, професора Юрія Бошицького до Львівського національного університету імені І.Франка, відбулася зустріч з деканом юридичного факультету Андрієм Бойко, на якій було укладено договір про встановлення взаємовигідних і тривалих партнерських відносин. На зустрічі були обговорені цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів і взаємне рецензування науково-дослідних робіт, дисертацій, методичних розробок, навчальних посібників, підручників, статей, звітів, спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, та інших наукових заходів, взаємний обмін інформацією про науково-дослідні та освітні проекти в сфері юриспруденції.

       Ця зустріч дала глибокі сподівання, щодо співпраці між даними навчальними закладами, що сприятиме науковому зростанню молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg