Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Підписання угоди між Київським університетом права НАН України та Київським регіональним центром Національної академії правових наук України
      26 травня 2010 року в Київському університеті права Національної академії наук України під час зустрічі ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького та академіка, доктора юридичних наук, професора Олександра Скрипнюка, Керівника управління міжнародних наукових зв'язків Національної академії правових наук України відбулося підписання партнерської угоди між Київським університетом права НАН України та Київським регіональним центром НАПрН України.
      Під час підписання договору про співпрацю, керівники установ обговорили цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем юриспруденції, міжнародних відносин та інтелектуальної власності, організації науково-дослідних проектів, організацію та координацію спільних проектів за грантами та конкурсами, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та ін..

       Першим кроком у співпраці між установами було урочисте передання О. Скрипнюком нових наукових видань Національної академії правових наук України у бібліотеку КУП НАНУ. Також найближчим часом буде проведено спільну зустріч між науковцями Національної академії правових наук України, професорсько-викладацьким складом та студентами КУП НАНУ з делегацією вчених з Іспанії та Республіки Польщі.

       Ця зустріч дала глибокі сподівання керівникам університетів, що договір про співпрацю між даними навчальними закладами сприятиме науковому зростанню молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg