Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Підписано угоду про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Київським міжнародним університетом
     12 серпня 2010 року в Київському університеті права Національної академії наук України під час зустрічі ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького та професора Хачатуряна Хачатура ректора Київського міжнародного університету відбулося підписання угоди про співпрацю.
Під час знайомства з університетом

Під час підписання угоди

      З цього приводу відбулося урочисте засідання Ректорату, Вченої ради та Ради трудового колективу КУП НАНУ. У вступній промові ректор університету Ю. Бошицький та Х.Хачатурян зазначили, що важливим напрямком роботи є співробітництво у науковій і освітянській сферах між вузами, зокрема, підготовка наукової літератури, обмін досвідом у галузі надання якісних освітніх послуг, реалізація спільних науково-дослідних програм тощо.    
     Керівники установ також обговорили перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем юриспруденції, міжнародних відносин та інтелектуальної власності, організації науково-дослідних проектів, організацію та координацію спільних проектів за грантами та конкурсами, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, розвитку спорту, зокрема регбі, та проживання студентів в гуртожитках та ін.

      Ця зустріч дала глибокі сподівання керівникам університетів, що договір про співпрацю між даними навчальними закладами сприятиме науковому зростанню молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg