Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Підписано угоду про співпрацю з Мукачівським фаховим коледжем НУБіП України
Підписано угоду про співпрацю з Мукачівським фаховим коледжем НУБіП України
Незважаючи на складні часи в Україні, КУП НАНУ продовжує профорієнтаційну роботу та активність в новому навчальному році. Так, на цьому тижні ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький перебуваючи у відрядженні в місті Мукачево підписав угоду з новим партнером Юрієм Садварі – директором Мукачівського фахового коледжу НУБіП України.
Метою підписання угоди є співпраця в сфері освітньої, наукової, профорієнтаційної роботи в рамках партнерства. Маємо спільносприяти формуванню нової генерації майбутніх правознавців у сучасному європейському просторі задля майбутнього України.
На сьогоднішній день ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»  сучасний, багатопрофільний заклад освіти, який готує на 4 відділеннях фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: ОПС «Молодший фаховий бакалавр», ОС «Бакалавр».
За 100 років існування навчального закладу є чим пишатися. Це потужний викладацький склад, відомі випускники, потужна матеріально-технічна база, доглянуте студентське містечко, спортивно-оздоровчий комплекс, міні-зоопарком тощо.
На даний час коледж здійснює освітню діяльність, що забезпечує підготовку фахівців на основі базової та повної загальної середньої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем „фаховий молодший бакалавр” за спеціальностями:
201 Агрономія,
101 Екологія,
071 Облік і оподаткування,
072 Фінанси, банківська справа та страхування,
242 Туризм,
211 Ветеринарна медицина,
081 Право,
193 Геодезія та землеустрій
Сподіваємось, що взаємний науково-інформаційний досвід та співпраця сприятиме духовному взаємозбагаченню молоді та викладачам задля євроінтеграції та збереження для майбутніх фахівців надбань освіти і культури.
Ректор під час підписання угоди передав рекламну продукцію КУП НАНУ, а для бібліотеки коледжу окрім нашої фахової літератури, було передали комплекти юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування студентів коледжу, щодо юридичної науки та освіти.
В перемовинах та організації взяла активну участь керівниця структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Ужгород Мирослава Бухало.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »