Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Підсумки проведення фінального етапу конкурсу «Державно-правовий розвиток України: історія і сучасність»
     29 квітня  2017 року в рамках Дня відкритих дверей Київський університет права НАН України провів фінальний етап конкурсу наукових робіт ім. М.П. Василенка  для учнів загальноосвітніх навчальних закладів  на тему: «Державно-правовий розвиток України: історія та сучасність».
     Конкурсна комісія у складі: проректора з наукової та науково-педагогічної роботи Олени Чернецької;  професора  кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін В’ячеслава Іванова; доцента  кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Ольги Волощенко-Віслобокової; доцента кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Романа Панасюка заслухали усний захист представлених наукових робіт фіналістів конкурсу.

     Всі члени комісії відзначили високий рівень представлених на конкурс наукових робіт, що підтверджується актуальністю обраної проблематики, чіткістю та лаконічністю викладення своєї позиції, високим рівнем знань іноземної мови, креативністю у підготовці презентаційних матеріалів.

     Конкурсна комісія серед представлених робіт відзначила наступні роботи:
1.Бойко Дарина («Повноваження Президента України та президентів Франції та США: порівняльно-правовий аналіз») Ніжинський педагогічний ліцей.

2.Глухенька Вікторія («Особливості юридичної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами») Ніжинський педагогічний ліцей.
3.Московець Богдан  («Українська державність у творчості Пилипа Орлика») Роменська ЗОШ І-ІІІ ст.
4.Штундер Валерія («Державний лад України: історія та сучасність») Дніпровська ЗОШ № 97 ім. П. І. Шкідченка.
5. Якименко Юлія («Здобуття незалежності України та її розвиток») Богуславський гуманітарний коледж ім.. І. С. Нечуя-Левицького.

 Троє учасників були визначені конкурсною комісією як переможці:
І місце – Московець Богдан  
ІІ місце – Глухенька Вікторія
ІІІ місце – Штундер Валерія

      Учасники конкурсу та їхні наукові керівники були нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, сертифікатами, подяками та подарунками від Київського університету права НАН України.

     На завершення заходу проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Київського університету права НАН України, Олена Василівна Чернецька передала вітання фіналістам конкурсу від ректора Київського університету права НАН України, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького та зазначила, що пропозиції, які підготували учасники у своїх роботах, є науково обґрунтованими, а висловленні молоддю думки надзвичайно актуальні і відповідають викликам сьогодення.
Адміністрація Київського університету права НАН України
висловлює подяку всім учням за участь у конкурсі
та їх керівникам за грунтовну підготовку.

Бажаємо успіхів, натхнення та творчих звершень!


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg