Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП РОЗПОЧАВ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ В М. КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСКИЙ
КУП РОЗПОЧАВ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ В М. КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСКИЙ

 

06 травня 2019 року Київським університетом права НАН України було проведено засідання Екзаменаційної комісії у м. Кам’янець-Подільській на чолі: голови ЕК- Познякова С.П., д.ю.н., професора кафедри адміністративного та фінансового права Національного університету біоресурсів і природокористування України, заступника голови ЕК – Ковальчука Ю.І.., к.ю.н; членів ЕК – Линник Н.В..,к.ю.н.; Сонюк О.В.,к.ю.н., Гринька С.В. к.ю.н., секретаря ЕК - Кожушко С.І., к.ю.н., доцент.

Важливість засідання була на високому рівні підтримана координаційно-організаційною роботою декана юридичного факультету КУП НАН України Тарасевич Т.Ю., к.ю.н.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Студенти Київського університету права НАН України під час складання комплексного іспиту з навчальних дисциплін «Теорія держави і права», «Цивільне право та цивільний процес», «Кримінальне право та кримінальний процес» на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» в переважній більшості виявили високий рівень знань, підтвердивши свою успішність, здобуту в процесі навчання у провідному юридичному закладі вищої освіти країни.

Попереду у молодих людей, за бажанням, продовження навчання у КУП НАНУ та здобути вищу освіту за ступенем «магістр».

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Засідання екзаменаційної комісії відзначилося не тільки блискучою та злагодженою організацією, плідною роботою з проведення державного іспиту, а й обміном накопиченого досвіду проведення профорієнтаційної роботи в містах Кам’янці-Подільському, Вінниці, Києві, плідною та надзвичайно цікавою професійною дискусією.

Культурною програмою екзаменаційної комісії було ознайомлення з надзвичайно вагомою культурною спадщиною міста Кам’янець-Подільський та відвідати Кам’янець-Подільську фортецю, яка є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», що належить до «Семи чудес України».

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Прес-центр КУП НАН України

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg