Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП РОЗПОЧАВ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ У М. ВІННИЦЯ
КУП РОЗПОЧАВ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ У М. ВІННИЦЯ

13-16 травня 2019 року Київським університетом права НАН України було проведено засідання Екзаменаційної комісії у м. Вінниця на чолі: голови ЕК- Познякова С.П., д.ю.н., професора кафедри адміністративного та фінансового права Національного університету біоресурсів і природокористування України, заступника голови ЕК - Линник Н.В., к.ю.н; членів ЕК - Ковальчука Ю.І.,к.ю.н.; Сонюк О.В.,к.ю.н., Гринька С.В. к.ю.н., секретаря ЕК - Кожушко С.І., к.ю.н., доцент.

Важливість засідання була на високому рівні підтримана організаційно-координаційною роботою декана юридичного факультету КУП НАН України Тарасевич Т.Ю., к.ю.н.

Студенти Київського університету права НАН України під час складання комплексного іспиту з навчальних дисциплін «Теорія держави і права», «Цивільне право та цивільний процес», «Кримінальне право та кримінальний процес» на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» в переважній більшості виявили високий рівень знань, здобули фахову підготовку відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що були впроваджені у освітній процес упродовж  терміну навчання.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

КУП НАНУ запрошує на навчання випускників шкіл, ліцеїв, коледжів м. Вінниця на денну, заочну, заочно-дистанційну форму навчання та здобути рівень вищої освіти «бакалавр», «магістр», «доктор філософії».


ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Засідання екзаменаційної комісії відзначилося не тільки блискучою та злагодженою організацією, плідною роботою з проведення державного іспиту, а й обміном накопиченого досвіду проведення профорієнтаційної роботи в містах Кам’янці-Подільському, Вінниці, Києві, плідною та надзвичайно цікавою професійною дискусією.


ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Культурною програмою екзаменаційної комісії було ознайомлення з містом Вінниця, вражаючим розвитком його інфраструктури, побачити найбільший у Європі світломузичний мультимедійний фонтан «Roshen», унікальний втіленою в ньому «зимуючою технологією», а також доторкнутись до світового надбання, відвідавши Національний музей-садибу М.І. Пирогова, світила медичної науки та військово-польової медицини, талановитого хірурга, який був засновником Товариства Червоного Хреста.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Також вібулась змістовна зустріч з ректором Вінницького фінансово-економічного університету Білоконним Петром Дмитровичем щодо продовження співпраці в межах підписаної угоди про співробітництво між Київським університетом права НАН України та ВФЕУ, яка надає широкі можливості для взаємного обміну досвідом у сфері освіти та науки, спільну участь у проведенні майстер-класів та інших взаємовигідних заходів.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Прес-центр КУП НАН України

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg