Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Побачило світ наукове видання «Кримінологія. Підручник. Практикум» вчених КУП НАН України
Побачило світ наукове видання «Кримінологія. Підручник. Практикум» вчених КУП НАН України
dsc_4590.jpg

Підручник з навчальної дисципліни «Кримінологія» підготовлений відповідно до стандартів вищої юридичної школи з метою викладення науково обґрунтованих уявлень про сучасний стан злочинності в Україні і світі, негативні явища і процеси, які її обумовлюють, кримінологічні риси особи злочинця і потерпілого, а також про теорію запобігання злочинності.

Матеріал підручника присвячений висвітленню основних теоретичних і практичних питань Загальної та Особливої частин кримінології на основі сучасних характеристик злочинності в Україні, досвіду запобігання і протидії їй в умовах сучасного реформування й розбудови державно-правової системи.

У Загальній частині підручника розкрито основні поняття та категорії кримінології, її предмет, завдання та методологію. Проаналізовано сучасні погляди вчених-кримінологів на проблему формування особи злочинця, визначення причин і умов злочинності, індивідуальної злочинної поведінки, планування та організації попереджувальної діяльності. В Особливій частині наведено кримінологічну характеристику окремих видів злочинності та їх профілактики.

Особливістю підручника є наявність практикуму, вправ для практичних занять, що сприятиме підвищенню у майбутнього випускника університету правової культури і професійної майстерності.

Підручник з навчальної дисципліни «Кримінологія» підготовлений колективом авторів, серед яких відомі науковці (О.М. Костенко, Ю.В. Александров П.Д. Біленчук, Г.С. Семаков, В.С. Ковальський, Р.В. Перелигіна та ін.) та присвячений 20-річчю Київського університету права НАН України.

Підручник розрахований на студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, докторантів, викладачів, науковців, практичних працівників правоохоронних органів.

Прес-центр КУП НАНУ

 

 

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg