Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Побачив світ №1-2020 «Часопису Київського університету права»
Побачив світ №1-2020 «Часопису Київського університету права»
1
Побачив світ електронний варіант №1-2020 «Часопису Київського університету права»
      Відкриває   номер   стаття   ректора   Київського   університету   права   НАН  України,  професора 
Ю. Бошицького, присвячена перспективам діяльності університету напередодні 25-річчя від його заснування.  Автор докладно розповідає про здобутки КУП НАНУ, а також про пріоритетні кроки університету на майбутнє. Природно, що в ювілейний рік перед Київським університетом права НАН України постають ще більш амбітні та важливі завдання. І саме про це йдеться у вступній статті.
   У рубриці «Видатні правознавці» розглянуто науковий доробок та громадсько-політичну діяльність С. Шелухіна та її вплив на формування концепції самостійної незалежної держави Україна в політико-правовій думці та державотворчій практиці урядів і політичних діячів УНР, Директорії та громадських політичних організацій української політичної еміграції міжвоєнного періоду.
   Гість номера цього разу − професор Бакинського державного університету А. Ібрагімова зі статтею на актуальну тему «Роль електронної держави в забезпеченні інформаційної безпеки». 
   Особливий інтерес становить стаття доктора юридичних наук, професора Б. Головкіна «Про детермінацію злочинності».
   Загалом у номері міститься більш як 90 фахових статей про актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного, господарського, аграрного, екологічного, кримінального й міжнародного права. Серед них статті не лише наших українських колег, а й науковців із Азербайджану, Польщі. Поряд із цим, часопис інформує про події наукового життя, подає рецензії на наукові праці з юридичної тематики тощо.
   Щиро дякуємо членам редакційної колегії «Часопису», а також нашим авторам! Завдяки нашій плідній співпраці ми можемо пишатися своїм журналом.
   Із повним текстом номерів можно ознайомитися на сайті «Часопису КУП НАН України»:
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg